Malcy w Przestrzeni

Malcy w Przestrzeni

Fundacja Przestrzeń wspólnie z Wolną Szkołą Przestrzeń proponują możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi w wieku 2-6 lat.

W czasie, kiedy Wasze starsze dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach oferowanych przez Wolną Szkołę Przestrzeń w ramach dnia z ED, proponujemy atrakcje dla jego młodszego rodzeństwa. Ciocia Cukinia, czyli współpracująca z nami Kinga Kasiak, zadba o to, aby nie miało szans się nudzić, a jednocześnie było otoczone ciepłem, uważnością i troską. Znajdzie się czas na czytanie, zabawę klockami, wyścigi samochodowe, puzzle, czy malowanie (nie tylko na kartce, ale też na rączce, czy buzi). Dzieci przyniosą wiele wrażeń z harcowania w ogrodzie albo krótkiego spaceru. Te, które będą potrzebowały krótkiej drzemki, będą miały taką możliwość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty „Malcy w Przestrzeni”.

Poniżej informacje organizacyjne, z którymi warto się zapoznać:

Start: 5 października

Termin: piątki

Godziny: 9-15

Płatność: na konto: Ciocia Cukinia - Kinga Kasiak, 50 1020 5558 1111 1663 0570 0004. Prosimy wpłacać z tytułem: "Malcy w Przestrzeni - Imię i Nazwisko - data na którą zgłaszane jest dziecko"

Prosimy o zgłoszenie dziecka najpóźniej do godziny 20:00 w środę, aby móc je ubezpieczyć i przygotować się na obecność określonej ilości dzieci od piątku rano.

Koszty: 40 zł/ dzień; w przypadku zapisania dwójki lub trójki dzieci 35 zł/ dzień.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia obiadu dla dziecka w cenie 5 zł.

Istnieje dodatkowo możliwość skorzystania wyłącznie z oferty Malców w Przestrzeni. Kwota za opiekę nad dzieckiem wynosi wówczas 50 zł/ dzień, a w przypadku dwójki dzieci 45 zł/ dzień. Informujemy dodatkowo, że pierwszeństwo do zapisów ma rodzeństwo dzieci korzystających z oferty Przestrzeń dla ED w Wolnej Szkole Przestrzeń. Istotna jest również kolejność zapisów. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zapraszamy!

Pozdrawiamy i zapraszamy!
Zespół Przestrzeni