Dni otwarte

 

Wolna Szkoła Przestrzeń zaprasza na Dzień Otwarty (spotkanie informacyjne) dla rodzin zainteresowanych dołączeniem do naszej społeczności od września 2020 roku.

W szczególności zależy nam na tym, by do grupy dołączyły dzieci z klas 4-6. Kilkoro naszych młodszych uczniów - chłopcy z klas 1-3 - chciałoby z kolei, żeby dołączyło do nich kilku kolegów. Aby wesprzeć ich w realizacji tego pragnienia, szczególne zaproszenie kierujemy właśnie do tej grupy, oczywiście dziewczynki witając równie serdecznie.

W naszej szkole:

  • stawiamy na empatyczną komunikację,
  • pozwalamy dzieciom brać odpowiedzialność za własną naukę i decydować o tym, jak spędzają czas,
  • wspieramy rozwój i dobrostan dzieci korzystając z narzędzi Porozumienia Bez Przemocy, Self-Reg i rodzicielstwa bliskości.

Przyjdź na dzień otwarty, aby dowiedzieć się więcej! Opowiemy Ci o tym, jak funkcjonuje nasza szkoła i dlaczego, pokażemy jak wygląda budynek szkoły, zapewnimy opiekę dla dzieci podczas spotkania rodziców z koordynatorką szkoły i odpowiemy na Wasze pytania (również te dotyczące rekrutacji).

Aby zapisać się na dzień otwarty, wypełnij proszę formularz - pozwoli nam to przygotować się organizacyjnie na spotkanie.
https://forms.gle/92jsHLQW83yFnkEm6

Do zobaczenia!
Zespół Przestrzeni