Polityka cenowa

Polityka cenowa

Ceny organizowanych przez nas warsztatów są najczęściej podawane w widełkach. Wysokość widełek zależy głównie od liczby godzin warsztatowych oraz od tego, czy zajęcia prowadzi jedna osoba czy więcej, a także od kosztów podróży prowadzących, wynajęcia sali, ewentualnego tłumaczenia oraz czy są to warsztaty wprowadzające czy tematyczne pogłębiające.

Dodatkowo podane będą dwie kwoty ustalone:

  • kwota, które pokrywa koszty organizacji warsztatów przy minimalnej liczbie uczestników,
  • kwota, która jest minimalnym kosztem uczestnictwa, jeśli uczestnik jest wysyłany przez firmę.

Jeśli kwota minimalna nadal nie umożliwia Wam uczestnictwa, to skontaktujcie się z nami.

Przykład: Cena za warsztaty z Tomkiem Bagińskim z wprowadzenia do Kręgów Naprawczych to kwota z zakresu 250zł-1000zł. Kwota, która pozwala pokryć koszty przeprowadzenia warsztatów to 450zł. Minimalna kwota w przypadku uczestnictwa z ramienia firmy to 600zł.
Zdarza się, że ktoś zapłaci 900 zł, drugi 550, a jeszcze inny 251,20 zł.

Ilekolwiek wybierzecie, jesteście tak samo mile widziani i dostaniecie taką samą usługę. Zaznaczamy to, by rozwiać obawy, czy aby za niższą cenę nie ma tylko twardego krzesła i drewnianego ołówka, a kto zapłaci maksimum dostanie dodatkowo kawę i herbatę.

Zamysł zarówno kategorii jak i widełek jest taki, by uczestnicy płacili tyle, ile pragną dać, biorąc pod uwagę swoje możliwości prywatne lub aktualny komfort finansowy organizacji a także potrzeby osób prowadzących czy organizujących. Równocześnie Fundacja Przestrzeń wspiera uczestników różnych swoich projektów, którzy w danym momencie nie mogą sobie na nie pozwolić finansowo i wyższe płatności niektórych z Was nas w tym wspierają.

Ta praktyka jest dla nas zaproszeniem do budowania świata, w którym jest miejsce dla wszystkich w atmosferze wzajemnej troski i brania pod uwagę potrzeb różnych osób.

Inspiracją do takiego podejścia są inni ludzie i organizacje, które działają w ten sposób: Fundacja Miejsce Ludzi.